Diskusijos

Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2012 Kov 03 d., 01:22
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086






Vakar kurjeris tiesiai man į kaimą atgabeno ilgai lauktą R.Bružo knygą BIKER STORY LT. Motociklizmo istorija Lietuvoje 1918-1940 m.
Pirmas įspūdis neblogas, kieti viršeliai, nors popierius kiek prastokas, daug paveiksliukų.
Užsisakiau jų puslapyje, kainavo 65 lt, pristatė per porą dienų, dar pridėjo lipdukų visokių
Pervertus iškart pasigedau LK motociklų, paklausiau R.Bružo per FB, atsakymas toks kokio ir tikėjausi: "Bikerstory.LT sąmoningai vengė kariuomenės motociklų temos, kuri buvo ne kartą gvildenta kolegos V.Grigoraičio ir akcentavo vien "privatų" sektorių, kuris buvo tyrinėtojų neliestas"

Ech... taip tikėjausi papildyti tas žinias kurias jau gavau iš V.Grigoraičio knygos ir straipsnių.
Na, bet čia ne Amerika, ne Anglija tad tikrai reikia džiaugtis ir tuo ką gauname. Bent aš dabar skaitau ir džiaugiuosi. O darbo akivaizdu reikėjo įdėti - jei kariuomenės reikalai būdavo aiškiai reglamentuoti įstatymais, įsakymais, ir viso to popierizmo nemenką dalį randame archyvuose, tai civiliokiško gyvenimo tyrinėjimai kur kas keblesnis reikalas....
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook