Diskusijos

Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2009 Sau 28 d., 23:43
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4087
J.Voronavičiaus knygos LAKŪNAS TOMAS ZAUKA, dalis - Kodėl nutylėtas svarbiausias asmuo.

Beskaitant šį straipsnį, radau paminėtą Tomą Liepą - iš atminties išplaukė vaikystėje skaityta kažkokia knygelė apie Didvyrių įamžinimą Puntuke, gal kas primins kur aš tai skaičiau.
Ir dar - ar kas esat skaitęs/turite straipsnyje paminėtą Dovydaičio apysaką JUODI DEBESYS.
Gero skaitymo!


Dėkui Gintautui už atsiųstą medžiagą.
Į viršų
Kiras
2009 Sau 29 d., 10:47
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Nerijus Korbutas rašė ...

Beskaitant šį straipsnį, radau paminėtą Tomą Liepą - iš atminties išplaukė vaikystėje skaityta kažkokia knygelė apie Didvyrių įamžinimą Puntuke, gal kas primins kur aš tai skaičiau.
Ir dar - ar kas esat skaitęs/turite straipsnyje paminėtą Dovydaičio apysaką JUODI DEBESYS.

Apie Tomą Liepą - tai ir yra Jono Dovydaičio apysaka "Juodi debesys".
Buvo išleista 1967 m. rinkinyje "Aerodromo apysakos" ir pakartota 1983 m. atskirai ir kitu pavadinimu - "Atlanto nugalėtojai".

Esu skaitęs, bet neturiu.
Ten Tomas Liepa - pagrindinis apysakos herojus, o jo prototipas - T.Zauka. Žinoma apysaka suliteratūrinta, matyt, kai kurie epizodai neatitinka tikrovės.
Į viršų
mindozee.mig3
2009 Bir 29 d., 00:39
Užsiregistravęs dalyvis #58
Prisijungta: 2009 Vas 26 d., 23:56
Pranešimų: 468
Turiu 1983 m. Jono Dovydaičio "Atlanto nugalėtojai".
Į viršų
Pijus
2009 Bir 29 d., 09:27
Pijus

Užsiregistravęs dalyvis #4
Prisijungta: 2008 Lap 05 d., 16:57
Pranešimų: 889
Čia turbūt ta pati apysaka ,kaip Tomas Liepa su Šamu plaukiojo valtimi. Paskui, karo metu pas Liepos šeimą atsirado vokiečiai?
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook