Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Lietuvos Karo Aviacija 1919 - 40m. :: Lietuviškos konstrukcijos. Konstruktoriai
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Klaidos ir netikslumai straipsnyje ANBO VIII
Eiti į puslapį   <<      
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Nerijus Korbutas
2010 Kov 09 d., 20:55
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Ach Kaukai, Kaukai. Kam išdavei mano "draugą"?.
Aš norėjau ramiai palaukti, kol tutis pereis į antrą lygį, o dabar še, kad nori ...
Į viršų
Kaukas
2010 Kov 09 d., 20:57
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: 2008 Lap 23 d., 23:15
Pranešimų: 54
Pagailo rimtai diskutojančių kolegų...
Į viršų
sky76v
2010 Kov 09 d., 22:33
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
Įdomu, bandymas išaiškint, kad 1939 m. pavasarį buvo ne gaminami 60 ANBO-VIII, o rašomas planas, kad Karo aviacijai reikės 60 tokios klasės lėktuvų - jau antras lygis?
Į viršų
Kaukas
2010 Kov 09 d., 23:21
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: 2008 Lap 23 d., 23:15
Pranešimų: 54
Nežinau, kolega sky76v, ar tau teko susidurti su kolegos Aladino (Aaladino, Alladino, aladino, tučio) diskutavimo maniera. Man teko. Ir galiu su pilna atsakomybe pareikšti, kad jam nusispjaut ANBO istorija. Jis su lygiai tokiu pat entuziazmu narsto tankų varžtus, nors jam nusispjaut ir tankų istorija. Jis lygiai taip pat energingai kibs į atlapus straipsnių autoriams, nors jam nusispjaut ir tie straipsniai. Kodėl sakau nusispjaut? Ogi todėl, kad visiems būriu paprakaitavus ir išvedus jį į švarų vandenį kolega ..... užklydėlis jaučiasi atlikęs pareigą ir mandagiai pasitraukia (geriausiu atveju), arba paprasčiausiai redaguoja visus buvusius pranešimus į "o" raidę, arba paprasčiausiai būna užbanintas ir grįžta, nusistovėjus vandeniui kitu vardu, kad vėl galėtų sėkmingai jį drumsti. Pasieško jam patinkančio straipsnelio apie tankus, lėktuvus, variklius, paskaitinėja ir lėtai, nekaltu veideliu bando autoriaus kantrybę. Kartais užsuka ir į forumą su nekaltais klausimais, tačiau atsakymai jam nerūpi, dar nespėjęs gauti atsakymo jis rašo kitą klausimą. Kažkodėl patalogiškai nemėgsta klaustukų. Klaustukofobija gal... Galas jį žino...

Jis gali pasivadint nors ir Liucifieriu, turime jau visą jo identifikavimo bazę su IP numeriais. Galiu pasakyti, kad tai - klasikinis internetinio trolio pavyzdys, nors į vadovėlį dėk. Beje, Nerijau, jeigu nesunku, atsiųsk man į PM šį jo IP. Įdomumo dėlei.
Į viršų
sky76v
2010 Kov 09 d., 23:27
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
(Dabar galvoju, ar tik ne jis iš Solonino bandė išgaut, kodėl Raudonajai armijai besitraukiant sunkvežimių nuostoliai buvo didesni, negu puolant - tankų : )
Bet šiuos aptarimus turbūt reikia į kokį diskusijų turgaus skyrelį kraustyt : )
Į viršų
Kaukas
2010 Kov 09 d., 23:35
Užsiregistravęs dalyvis #13
Prisijungta: 2008 Lap 23 d., 23:15
Pranešimų: 54
Nemanau, ten gana rimta tema ir užkliuvo net rimtiems žmonėms, ką jau ten Aladinui. Aladinas vargiai ar iki to susiprotės.
Atsiprašau administratorių už tokį oftopicą, tiesiog gaila žmonių, kurie besidžiaugdami papildomu interesantu aukoja savo laiką šviesdami trolius.
Internetiniai troliai gana neblogai išnagrinėti ir lietuviškoje vikipedijoje:
http://lt.wikipedia.org/wiki/Trolis_(internete)
Į viršų
Nerijus Korbutas
2010 Kov 09 d., 23:53
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Grįžtame prie temos, o diskusiją apie trolius Aladinus prateskite (jei manot esant verta) kitoj temoj
Į viršų
Eiti į puslapį   <<       

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook