Diskusijos

Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
Kiras
2011 Bir 21 d., 20:35
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Naujausiame (kovo-balandžio) "Aviacijos pasaulio" numeryje yra Kauno S.Dariaus ir S.Girėno gimnazijos moksleivių T.Kasiulio ir R.Jaramino straipsnis "Čarlzo Lindbergo šešėlyje. Pirmųjų transatlantinių skrydžių paslaptys".
Tai mokinių tiriamųjų darbų konferencijos "Plieno sparnai 2011", skirtos 92-osioms Lietuvos karo aviacijos metinėms paminėti, geriausias darbas. Jis apdovanotas KAM vadovybės prizu.

Ar kas skaitėte šį rašinį?
Į viršų
Nerijus Korbutas
2011 Bir 21 d., 22:50
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Taip skaičiau.
Į viršų
Kiras
2011 Bir 23 d., 14:55
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Na ir kaip?
Į viršų
Nerijus Korbutas
2011 Bir 25 d., 09:51
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Vertinu gerai. Nors nieko naujo nesužinojau, skaitėsi lengvai, maloniai. Straipsnio pavadinimas suintrigavo, tikėjausi kažkokių paslapčių ar įdomių negirdėtų faktų, bet jų neradau. Nors Č.Lindbergas aviacijos pasaulyje megažvaigždė, bent jau Britanijoje jis nėra ryškesnis už Alcocką ir Brauną. Bent jau man toks susidarė įspūdis, verčiant gausią aviacinę literatūrą, lankant muziejus. Anglams būtent jie yra didvyriai, o ne Lindbergas. Tas pats ir Rusijoje, net neabejoju koks būtų atsakymas, jei ten paklaustumėm kas yra jų didvyris Č.Lindbergas ar V.Čkalovas... Na, o Amerika yra Amerika... Jie savo didvyriais tikrai moka didžiuotis. Aišku, šiaip ar taip šįkart ne be pagrindo.
Patiko dalis apie A.Earhart. Bent man Amelija netgi įdomesnė už Lindbergą, radęs laiko tikrai paieškosiu ir paskaitinėsiu apie įvairias jos dingimo versijas. Kolkas labiausiai aš tikiu ta versija, kad "Electra" tiesiog paklydo, nors ką gali žinoti ...
Jei kas nematėte būtinai susiraskite ir pažiūrėkite puikų filmą "Amelia" (2009) kurioje garsią lakūnę neįtikėtinai tikroviškai suvaidino Hilary Swank.
Į viršų
sky76v
2011 Bir 25 d., 13:54
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
Amelijos dingimą turbūt daugiausiai studijavo http://tighar.org/
Į viršų
Kiras
2011 Bir 25 d., 19:28
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Aš taip pat vertinu teigiamai. Smagu, kad jaunimas domisi aviacijos istorija. Liūdina tik tai, kad labai jau greitai mūsų kalba "suamerikonėjo"...

Nerijus Korbutas rašė ...

Nors Č.Lindbergas aviacijos pasaulyje megažvaigždė, bent jau Britanijoje jis nėra ryškesnis už Alcocką ir Brauną. Bent jau man toks susidarė įspūdis, verčiant gausią aviacinę literatūrą, lankant muziejus. Anglams būtent jie yra didvyriai, o ne Lindbergas. Tas pats ir Rusijoje, net neabejoju koks būtų atsakymas, jei ten paklaustumėm kas yra jų didvyris Č.Lindbergas ar V.Čkalovas.

Lygiai taip pat galvoju. Lietuvoje joks Lindbergas, joks Čkalovas neužtemdo mūsų sakalų Dariaus ir Girėno. O ir pačioje Amerikoje, nors Č.Lindbergas ir pirmo ryškio žvaigždė, bet manau, netemdė nei V.Posto, nei tos pačios A.Earhart.
O A.Earhart skrydžio sąmokslo teorijomis netikiu. Kažkada apie tai esu diskutavęs čia.
Į viršų
 

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook