Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Įvairios temos :: Modeliavimas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Du "Rumpler C.I" iš "Wektor". 1:33
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
sky76v
2017 Lie 31 d., 00:29
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
Gražu.
O iš ko padaryti variklio kolektoriai?
Į viršų
Prunce
2017 Lie 31 d., 10:12
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
1,5 mm lydmetalis
Į viršų
Prunce
2017 Rgp 06 d., 11:18
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Taigi, "Rumpler" - iai juda toliau. Dar keli variklio vaizdeliai. Pradėta uodegos plokštumų gamyba. Čia viskas kaip ir OK, bet manau, kad plokštumų sujungimą su liemeniu reikėjo sutvirtinti, ką ir padariau - įklijavau porą vielučių. Taip pat 0,25 mm popieriumi "išryškinau" nerviūras. Tai padėjo išgauti audeklo prasėdimą tarp nerviūrų. Tiesa, nuotraukose tai nelabai matosi. Taip pat padariau vėjosaugį. Ignas taip pat nesėdėjo sudėjęs rankas - įrenginėjo kabinas pagal "pilną programą" - su visais valdymo trosais ir kitomis smulkmenomis.



































Į viršų
Prunce
2017 Rgp 19 d., 19:19
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Taigi, Ignas klijavo variklį, kurio sudėtingiausias dalykas buvo fuchtelis (išmetimo vamzdis). Jis suklijuotas iš 2 mm diametro lydmetalio ir popieriaus. Kaip šablonas panaudotas plastilinas.
Dar truputį reikės glaistyti viršutinę vamzdžio dalį, bet tai - smulkmena. Na, o aš toliau dirbau su uodegos plokštumomis ir aukščio vairais.
Kilio ir liemens sujungimą taip pat sustiprinau dvejetu vielos galiukų. Spyriai dar nedažyti.



















Į viršų
Prunce
2017 Rgp 27 d., 19:50
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Taigi, aš jau pabaigiau su uodega. Pradėjau daryti važiuoklę. Kojas ir ašį kaip ir pabaigiau. Įpusėjau ratus. Tiesa, juos storinau 1 mm daugiau, negu buvo nurodyta leidinyje. Reikėjo tik 2,5 mm, mano gavosi 3,5 mm. Tai labiau atitinka realybę - juk negali lėktuvo, kad ir nelabai sunkaus, ratai būti tik 78 mm storio... Ignas jau apklijavo liemenį, bet dar gaus keliose vietose naikinti skyles (labai nedideles), taip pat jau baigė ir įtvirtino variklį. Poroje nuotraukų matytti abu drauge. Paskutinė nuotrauka rodo "fuchtelių" skirtumus

























Į viršų
Prunce
2017 Rgs 02 d., 21:14
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Taigi, baigiau su važiuokle: padaryti ir sumontuoti ratai, pravestos atotampos, padarytas ir sumontuotas stabdys. Pabandžiau padaryti ir talrepus - tiesa, be varžtų ir juos dar reikia nudažyti. Taip pat padarytas ir įtvirtintas galinis važiuoklės ramstis. Ignas taip pat nemiegojo, nors jam nemažai laiko atėmė vargai prieš rugsėjo 1, bet vaikis sutvarkė viršutinių dangų skyles ir nelygumus ir pradėjo daryti stabilizatorius.
Paskutinėje nuotraukoje abu kartu.






















Į viršų
Nerijus Korbutas
2017 Rgs 03 d., 13:49
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Gražus darbas. Stebim. Panašu, kad lietuviškasis iki pažliungant orams spės pakilti
Į viršų
Prunce
2017 Rgs 06 d., 19:59
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Visko gali būti, bet visi mano modeliai daromi pagal tam tikrą grafiką ir darbai neforsuiojami (su retomis išimtimis).
Į viršų
Prunce
2017 Rgs 09 d., 19:39
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Kadangi dėl būrelio komplektavimo turėjau nedaug laiko, tai ir pajudėta nedaug. Sūnus dėl mokslo metų pradžios šurmulio taip pat nedaug padarė - gimnazistas juk
Aš surinkau abiejų apatinio sparno konsolių karkasus iš lazeriu pjauto rinkinio. Taigi, vaizdas daug geresnis, negu "Stipa" Caproni, kur nerviūras pjausčiau rankiniu būdu. Toliau "skuduriasparniams" naudosiu tik "lazerinius" karkasus.
Kairįjį sparnigalį jau ir "audeklu" uždengiau. Sparnuose įtvirtinau kilputes atotampoms, padarytas iš 0,2 mm varinės vielutės. Jos nebuvo numatytos leidinyje.
Keli mano modelio bendri vaizdai.
Igno "Rumpleris" jau "apsiplunksnavo" (bent jau uodegos dalyje).
Paskutinėje nuotraukoje - taip jie abu atrodo dabar




























Į viršų
sky76v
2017 Rgs 09 d., 22:19
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
Jei sparno karkasas darytas atskirai, tai ir aptraukimas ne iš žurnalo, o plonesnio popieriaus?
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook