Diskusijos

Lietuvos Aviacijos Istorija 1919 - 1940 m. :: Diskusijos :: Transatlantiniai skrydžiai :: S.Darius ir S.Girėnas
 
<< Prieš tai buvusi tema | Sekanti tema >>
Gražinos Sviderskytės tyrimas
Eiti į puslapį   <<        >>  
Moderatoriai: Arius, Nerijus Korbutas, Pijus, Mindaugas, Kiras
Autorius Pranešimas
eppanzer
2012 Sau 26 d., 20:41
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: 2009 Sau 05 d., 08:36
Pranešimų: 490
Kiras rašė:
Aš taip pat kritikuoju. Kritikuoju jūsų nihilizmą G.Sviderskytės atžvilgiu ir išankstinį nusistatymą. Juolab, kaip minėjau, vertinu jus kaip brandžius diskusijų dalyvius. Ir staiga op...
Jūsų pasisakymai a la delfio komentatorių lygio:
Ir staiga op, apkaltinate pavydu. Čia ne kritika - čia asmeniškumas, kaltinimas "apturėjimu" negražaus, nemalonaus ir nepatrauklaus jausmo, kurio manyje nerasite ir su žiburiu. Tai mane įžeidžia, būčiau jaunesnis - reaguočiau karščiau. Dabar pasitenkinsiu konstatavęs man nepatinkantį elgesį. Taip kad nemaišykite kritikos su asmeniškumais ir užsiimkite kuo nors naudingesniu, kaip suprantu veikti turite ką. Aš irgi užsiimsiu kuo nors kitu. Ieškau kokybiškesnių knygų ir darbų, nepatinkančius kritikuoju, bet nenurodinėju kam, ką ir kaip rašyti. Gerb. Sviderskytei mano nuomonė atlikti tyrimo netrukdo, kaip jau sakiau - sėkmės darbuose.
P.S.jeigu taip užkliuvo seni laikraščiai, tai juos kruopščiai ir atkakliai studijuoju tyrimo tikslais, neskaitymui nenaudoju.

[ Redaguota 2012 Sau 26 d., 20:49 ]
Į viršų
Nerijus Korbutas
2012 Sau 26 d., 20:48
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Pranai, visiškai patį, kaip modeliuotoją suprantu. Bet atmetant tai, kad G.Sviderskytė "nepasistengė" dėl Hurricane'o borto numerio ar dažymo schemos (kas 90% skaitytojojų net neaktualu) ko dar konkrečiai jūs neradote ? Ar tiesiog nepatinka tik stilius ?
Į viršų
eppanzer
2012 Sau 26 d., 20:51
Užsiregistravęs dalyvis #46
Prisijungta: 2009 Sau 05 d., 08:36
Pranešimų: 490
Bent jau man Pruncės mintis aiški, aš konkrečius nepatinkančius momentus išdėsčiau knygai skirtoje temoje.
Į viršų
Prunce
2012 Sau 26 d., 21:28
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
Nerijau, vat būtent, kad man ši knygelė nepatiko ne kaip modeliuotojui, o kaip eiliniam piliečiui. Sviderskytė pateikė "faktus' taip, kad atrodo, jog ji viena žino R. Marcinkų. Bet tas žinojimas toks seklus, kad visi akmenys matosi. Kaip jau rašiau, eilinė žurnalistinė "anties medžioklė". Pateikti viską taip, kad kiti būtų pastatyti tokion padėtin, kurioje autoriue (-ė) atrodytų di-i-i-i-idžiausias korifėjus. Galima sakyti, kad šiomis žinutėmis aš noriu pasirodyti tokiu. Bet taip nėra... Aš, be jokių tyrimų, galbūt, apie Romualdą žinau truputį daugiau (iš minėtų knygų, žurnalų, filmo, "Plieno sparnų' leidyklos spausdintų Lietuvos tarpukario lakūnų atsiminimų) truputį daugiau, negu eilinė "ančių medžiotoja". Čia vėl specialiai sutirštinau spalvas. O apie kolegos "Eppanzer' išprusimą šiuo atžvilgiu aš taip pat turiu savo nuomonę. Manau, kad jis dar daugiau šiuo reikalu išmano. Ne viskas, ką bruka mums žurnalistai - tiesa. Pasakykite bent vieną gerą įvykį Lietuvoje po Nepriklausomybės atkūrimo, kuris būtų taip puikiai "bestseleriuojamas', kaip "Kedžio - pedofilų byla". Tada aš patikėsiu lietuviška žurnalistika. Kol kas ji - pigaus išgarsėjimo paieška. Ir panelė Sviderskytė yra to paties "lizdelio paukštis".



[ Redaguota 2012 Sau 26 d., 21:59 ]
Į viršų
Kiras
2012 Sau 26 d., 22:05
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Taip...
Šiems vyrukams kritika nepatinka. O patys kritikuoti greiti. Quod licet Jovi, non licet bovi.

Taigi, nelaužom daugiau iečių ir išsiskirkim su savomis nuomonėmis. Vistiek vieni kitų neperįtikinsim.
Ir atsiprašau, kad tuo aš jus įžeidžiau. Sėkmės visiems. Ir būkim tolerantiškesni vieni kitiems.
Į viršų
Nerijus Korbutas
2012 Sau 26 d., 22:17
Administratorius

Užsiregistravęs dalyvis #2
Prisijungta: 1970 Sau 01 d., 03:00
Pranešimų: 4086
Tikrai, vyrukai. Išsakėm savo nuomones apie Uragano Kapitoną ir G.Svidersytę ir gal nebekaitinkim be jokio reikalų aistrų. Geriau laukim Lituanicos tyrimo.
Taip besiginčyjant, užkaitus nesunku ir visai netyčia pereiti į asmeniškumus. O šioje svetainėje pakolkas juk išlaikome atitinkamą bendravimo lygį, be drabstymųsi ir asmeniškumų.
Į viršų
Prunce
2012 Sau 26 d., 22:56
Užsiregistravęs dalyvis #66
Prisijungta: 2009 Kov 23 d., 21:46
Pranešimų: 838
"Kiras" rašo:
Quod licet Jovi, non licet bovi.


Na jau ne. Jei Jums taip atrodo, pateikite faktus. Aš iš savo pusės paaiškinau, kodėl man nepatinka "Urafano" kapitonas", tai norėčiau, kad paaiškintumėte, kodėl Jums nepatinka mano išsakyti žodžiai šio kūrinio adresu. Be faktų tiesa - ne tiesa. O patarlėmis, priežodžiais ir lotyniškais pasisakymais, kurių 98 proc. lietuvių nesupranta, galime visi pasišvaistyti. Netgi toks neišmanėlis, kaip aš.
Į viršų
Kiras
2012 Sau 27 d., 17:43
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
Ginčai stumia žmonijos progresą priekin.

Dabar reikės sėstis prie "Uragano kapitono" ir skaityti antrą kartą, nes jau primiršęs. Bus proga plačiau įsigilint ir daugiau įsimint. Tada ir padarysiu apibendrinimą.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera.
Į viršų
sky76v
2012 Vas 11 d., 16:27
Užsiregistravęs dalyvis #49
Prisijungta: 2009 Sau 27 d., 14:48
Pranešimų: 1306
Dar vienas interviu - „Lietuvos žiniose“.
Į viršų
Kiras
2012 Lie 13 d., 21:46
Kiras

Užsiregistravęs dalyvis #19
Prisijungta: 2008 Lap 24 d., 19:16
Pranešimų: 1398
G.Sviderskytės pranešimo LAM-o organizuotame Dariaus ir Girėno skrydžio minėjime nuotrupos.

Čia atliktų darbų sąrašas:



Beje, įdomi detalė - tyrimas yra ne žurnalistinis, o mokslinis-istorinis (atkreipkite dėmesį į 5 punktą). Ir dar - G.Sviderskytė yra Vilniaus Universiteto Istorijos fakulteto doktorantė - taigi netrukus bus diplomuota istorikė.

Čia gairės ateičiai, kas planuojama padaryti, kokius archyvus numatoma šturmuoti:




Čia ilgalaikiai planai:


Čia visi tyrimo dalyviai:


O čia pora įdomesnių atrastų dokumentų.
Majoro Hatendorfo pranešimo (vokiečių tyrimo) originalo su visais rekvizitais faksimilė:


O čia S.Dariaus ir S.Girėno tarpusavio sutartis (apie kurią buvo įdomi užuomina S.Dariaus dienoraštyje, žr. balandžio 14 d. įrašą):


[ Redaguota 2012 Lie 14 d., 13:14 ]
Į viršų
Eiti į puslapį   <<        >>   

Persikelti:     Į viršų

Sindikuoti šią temą: rss 0.92 Sindikuoti šią temą: rss 2.0 Sindikuoti šią temą: RDF
Powered by e107 Forum System

Svetainės nuorodos













Sveiki,

Prisijungimo vardas:

Slaptažodis:




Prisiminti mane

[ ]

Facebook